O nas

Centrum Medyczne Magwise tworzy zespół specjalistów z zakresu psychiatrii, psychologii i neurologii. Specjalizujemy się w leczeniu najtrudniejszych i lekoopornych przypadków.

W naszych klinikach poza farmakoterapią i psychoterapią wykorzystujemy także najnowsze zdobycze techniki w zakresie neurostymulacji mózgu. Specjalizujemy się w leczeniu chorób psychicznych metodą przezczaszkowej stymulacji magnetycznej (TMS). Od 2019r. systematycznie rozwijamy tę formę terapii, jako jedni z pierwszych w Polsce. W naszych nowocześnie wyposażonych pracowniach neurostymulacji wykonaliśmy już kilka tysięcy zabiegów TMS.

Nasz zespół

Piotr Sulik

Specjalista psychiatra

Umów wizytę

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, specjalizację w zakresie psychiatrii odbyłem w III Klinice Psychiatrycznej w warszawskim Instytucie Psychiatrii i Neurologii. W swojej pracy nie ograniczam się jedynie do przepisywania recept. Jestem otwarty na wszelkie nowe metody leczenia chorób psychicznych. Od 2019 r. w swojej praktyce wykorzystuję przezczaszkową stymulację magnetyczną (TMS), będącą alternatywą dla farmakoterapii. W Centrum Medycznym Magwise pełnię funkcję Dyrektora Medycznego.

Diagnozuję i leczę większość zaburzeń psychicznych osób dorosłych (powyżej 18 r.ż). Posiadam uprawnienia do wystawiania zwolnień lekarskich e-ZLA oraz umowę z NFZ na wypisywanie recept na leki refundowane. Konsultuję także w języku angielskim. Obszar moich szczególnych zainteresowań klinicznych to:

 • depresja, zwłaszcza depresja lekooporna (TRD)
 • choroba afektywna dwubiegunowa (CHAD)
 • bezsenność
 • zaburzenia lękowe (nerwicowe)
 • nerwica natręctw (OCD)
 • fobia społeczna
 • zespół lęku uogólnionego (GAD)
 • bóle i dolegliwości psychosomatyczne, nerwica hipochondryczna

Tomasz Kowalczyk

Specjalista psychiatra

Umów wizytę

W swojej praktyce lekarskiej kieruję się indywidualnym podejściem do pacjenta, a szczególną uwagę przywiązuję do partnerskiej współpracy w procesie zdrowienia. Planując terapię biorę pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje oraz możliwości lecznicze ujęte w najnowszych zaleceniach i standardach. Aktywnie współpracuję z innymi profesjonalistami z zakresu psychologii i psychoterapii.

Posiadam uprawnienia do wystawiania recept na leki refundowane oraz zwolnień lekarskich. Konsultacje prowadzę w języku polskim lub angielskim.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób oraz zaburzeń psychicznych osób dorosłych, w szczególności:

 • zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD), zespół nadpobudliwości psychoruchowej z brakiem koncentracji uwagi (ADD)
 • zaburzenia nastroju (w tym depresja i zaburzenia afektywne dwubiegunowe)
 • zaburzenia nerwicowe (fobie, lęki)
 • zaburzenia lękowe (nerwicowe)
 • zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (OCD, nerwica natręctw)
 • zaburzenia snu
 • zespół lęku uogólnionego (GAD)
 • uzależnienia behawioralne, od alkoholu oraz od substancji psychoaktywnych
 • zaburzenia zachowania i pamięci u osób starszych zespół stresu pourazowego (PTSD)

Agnieszka Sulik

Psycholog kliniczny / Psychoterapeuta Schematów i EMDR / Terapeuta TMS

Umów wizytę

Od blisko 10 lat wspieram psychologicznie i terapeutycznie osoby zmagające się z różnymi problemami natury psychicznej i życiowej. W pracy terapeutycznej głównie wykorzystuję modele terapii schematów oraz EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing). Obecnie są to najnowocześniejsze na świecie i potwierdzone licznymi badaniami empirycznymi formy terapii.

Dodatkowo w praktyce wykorzystuję przezczaszkową stymulację magnetyczną (TMS). Odbyłam szkolenie z zakresu TMS akredytowane przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej. Posiadam także uprawnienia do wykonywania diagnozy psychologicznej oraz badań osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń, zawodów prawniczych oraz pracowników ochrony i detektywów.

Jestem biegłym sądowym z zakresu psychologii przy Sądzie Okręgowym w Warszawie.

Zajmuję się rozpoznawaniem oraz psychoterapią takich chorób i zaburzeń psychicznych jak:

 • zaburzenia nastroju, depresja, CHAD
 • zaburzenia lękowe (fobie, OCD, nerwica natręctw)
 • PTSD, osoby cierpiące z powodu przeżytej traumy
 • zaburzenia osobowości (szczególnie borderline, unikająca, zależna)
 • osoby borykające się z różnymi trudnościami życiowymi

Pracuję z młodzieżą (od 15 roku życia) oraz osobami dorosłymi. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Alicja Pawlus - Kwaśniak

Psycholog / Terapeuta TMS

Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński na kierunku psychologia. Swoją wiedzę oraz umiejętności rozwijałam na Oddziale Klinicznym Neurochirurgii i Neurotraumatologii Szpitala Uniwersyteckiego oraz Oddziale Psychiatrycznym Dziennym Szpitala Wojskowego w Krakowie.

Dotychczas zajmowałam się psychologicznym wsparciem osób dorosłych doświadczających zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych oraz kryzysów życiowych.

Pracowałam również z osobami cierpiącymi na chorobę Alzheimera, stwardnienie rozsiane oraz mózgowe porażenie dziecięce.

Aktualnie swoją ścieżkę zawodową kontynuuję w szkole psychoterapii poznawczo - behawioralnej Instytutu Poznawczego.

Emilia Pietrasz

Psycholog kliniczny / Psychoterapeuta integracyjny / Psychoterapeuta uzależnień

Umów wizytę

Od 10 lat towarzyszę pacjentom w dochodzeniu do ich wewnętrznej stabilizacji i harmonii.

Z wykształcenia jestem psychologiem klinicznym oraz psychoterapeutą pracującym w nurcie integracyjnym. W gabinecie prowadzę terapie indywidualna osób dorosłych i młodzieży od 15 roku życia.

Posiadam bogate doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu, substancji psychoaktywnych oraz behawioralnie.

Zajmuję się psychoterapią zaburzeń psychicznych - takich jak:

 • zaburzenia nastroju (depresja, CHAD)
 • zaburzenia osobowości
 • uzależnienia behawioralne, od alkoholu oraz substancji psychoaktywnych
 • osoby borykające się z różnymi trudnościami życiowymi

Aneta Metelska

Magister elektroradiologii / Terapeuta TMS

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku elektroradiologia.

Od początku mojej pracy zawodowej skupiam się na bezpieczeństwie pacjenta. Mam doświadczenie m.in. w wykonywaniu badań metodą rezonansu magnetycznego (MRI), tomografii komputerowej (CT) oraz klasycznym RTG.

Odbyłam szkolenie z zakresu TMS akredytowane przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej.

Karolina Rucińska

Magister elektroradiologii / Terapeuta TMS

Jestem absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Praktykę zawodową odbyłam w warszawskich szpitalach, m.in. w I i II Zakładzie Radiologii UCK WUM, w Szpitalu Nowowiejskim, w Zakładzie Radiologii Szpitala im. Dzieciątka Jezus oraz w Centrum Onkologii. Mam doświadczenie w wykonywaniu badań EEG na Oddziale Neurologii w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym WUM oraz prowadzę sesje stymulacji TMS w Centrum Medycznym Magwise. Odbyłam szkolenie z zakresu TMS akredytowane przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej.

W wolnych chwilach opiekuję się domową kolekcją ponad 200 roślin tropikalnych.

Agnieszka Kwiatkowska

Office manager

Mam ponad 20-letnie doświadczenie w pracy administracyjnej w prywatnych klinikach medycznych. Znam procedury i zasady, jakimi należy kierować się w pracy z pacjentami.

Doświadczenie nauczyło mnie jednak, że pacjenci najbardziej doceniają empatię, życzliwość, zrozumienie i chęć pomocy.

Dołącz do naszego zespołu

Dowiedz się więcej