O nas
Centrum Medyczne Magwise tworzy zespół specjalistów z zakresu psychiatrii, psychologii i neurologii. Specjalizujemy się w leczeniu najtrudniejszych i lekoopornych przypadków.
W naszych klinikach poza farmakoterapią i psychoterapią wykorzystujemy także najnowsze zdobycze techniki w zakresie neurostymulacji mózgu. Specjalizujemy się w leczeniu chorób psychicznych i neurologicznych metodą przezczaszkowej stymulacji magnetycznej (TMS) oraz przezczaszkowej stymulacji impulsowej (TPS) . Od 2019r. systematycznie rozwijamy te formy terapii, jako jedni z pierwszych w Polsce. W naszych nowocześnie wyposażonych pracowniach neurostymulacji wykonaliśmy już kilka tysięcy zabiegów.
Nasz zespół
Stanisław Szlufik
Specjalista neurolog
Stanisław Szlufik
Specjalista neurolog
Jestem klinicystą i doktorem nauk medycznych z wieloletnim doświadczeniem, na codzień pracuję w Klinice Neurologii Szpitala Bródnowskiego, gdzie zajmuję się m.in. kwalifikacją pacjentów do terapii zaawansowanych w chorobie Parkinsona (terapie infuzyjne, leczenie operacyjne). Moją pasją jest monitorowanie pacjentów po głębokiej stymulacji mózgu (programowanie systemów DBS). Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych, European Academy of Neurology oraz International Parkinson and Movement Disorder Society. W Magwise zajmuje się wykorzystaniem nieinwazyjnych metod stymulacji mózgu (TMS, TPS) u pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi. Obszarem moich szczególnych zainteresowań klinicznych i naukowych są choroby neurodegeneracyjne i inne zaburzenia ruchowe w tym:
- choroba Parkinsona, inne zespoły parkinsonowskie
- dystonie
- spastyczność w przebiegu udaru mózgu, stwardnienia rozsianego czy innych schorzeń
- zespoły otępienne
Jakub Kasprzyk
Specjalista psychiatra
Jakub Kasprzyk
Specjalista psychiatra
Jestem absolwentem Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, szkolenie z psychiatrii dorosłych odbywałem w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica. Tematyką zdrowia psychicznego interesuję się od pierwszych lat studiów, wówczas aktywnie uczestniczyłem w pracach kół naukowych, brałem udział w praktykach zagranicznych m.in. w rzymskim Centrum Zdrowia Psychicznego Policlinico Umberto I. Wiem ile odwagi może wymagać decyzja o zgłoszeniu się na konsultację psychiatryczną, dlatego podczas wizyty staram się tworzyć przyjazną i wolną od wszelkich uprzedzeń atmosferę. Konsultuję również w języku angielskim i włoskim.
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób oraz zaburzeń psychicznych osób dorosłych, w szczególności:
- zaburzenia nastroju (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa),
- zaburzenia adaptacyjne (zaburzenia powstałe pod wpływem trudności z dostosowaniem się do stresogennych okoliczności życiowych),
- zaburzenia lękowe,
- zaburzenia psychotyczne (w tym schizofrenia i zaburzenia urojeniowe),
- zaburzenia snu,
- zaburzenia odżywiania oraz farmakologiczne leczenie otyłości
Jakub Zawadzki
Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii
Jakub Zawadzki
Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii
Jestem lekarzem, absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie odbywam specjalizację z psychiatrii w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Posiadam doświadczenie w pracy z pacjetami oddziałów zaburzeń osobowości i zaburzeń nerwicowych, oddziałów diagnostyczno-terapeutycznych oraz oddziałów ostroprzyjęciowych.
W trakcie konsultacji lekarskich istotne jest dla mnie aby pacjent świadomie uczestniczył w procesie leczenia. W tym celu stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu psychofarmakoterapii, czego potwierdzeniem są ukończone certifikowane kursy i szkolenia. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych osób dorosłych, w tym:
- depresji,
- zaburzeń lękowych,
- zaburzeń snu,
- ADHD,
- choroby afektywnej dwubiegunowej (CHAD).
Aleksandra Jórasz
Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii
Aleksandra Jórasz
Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii
Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Staż podyplomowy odbyłam w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z psychiatrii w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie pracuję na oddziałach psychiatrycznych dziennych i stacjonarnych, w Poradni Psychiatrii Dorosłych oraz pełnię dyżury lekarskie. Poza standardowymi metodami leczenia zaburzeń psychicznych w obszarze moich zainteresowań znajduje się przezczaszkowa stymulacja magnetyczna (TMS), która stanowi alternatywny sposób leczenia niektórych, zwłaszcza lekoopornych zaburzeń psychicznych. Do każdego pacjenta podchodzę z otwartością i empatią, starając się zrozumieć jego problem.
Tomasz Kowalczyk
Specjalista psychiatra
Tomasz Kowalczyk
Specjalista psychiatra
W swojej praktyce lekarskiej kieruję się indywidualnym podejściem do pacjenta, a szczególną uwagę przywiązuję do partnerskiej współpracy w procesie zdrowienia. Planując terapię biorę pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje oraz możliwości lecznicze ujęte w najnowszych zaleceniach i standardach. Aktywnie współpracuję z innymi profesjonalistami z zakresu psychologii i psychoterapii.
Posiadam uprawnienia do wystawiania recept na leki refundowane oraz zwolnień lekarskich. Konsultacje prowadzę w języku polskim lub angielskim.
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób oraz zaburzeń psychicznych osób dorosłych, w szczególności:
- zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD), zespół nadpobudliwości psychoruchowej z brakiem koncentracji uwagi (ADD)
- zaburzenia nastroju (w tym depresja i zaburzenia afektywne dwubiegunowe)
- zaburzenia nerwicowe (fobie, lęki)
- zaburzenia lękowe (nerwicowe)
- zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (OCD, nerwica natręctw)
- zaburzenia snu
- zespół lęku uogólnionego (GAD)
- uzależnienia behawioralne, od alkoholu oraz od substancji psychoaktywnych
- zaburzenia zachowania i pamięci u osób starszych zespół stresu pourazowego (PTSD)
Piotr Sulik
Specjalista psychiatra
Piotr Sulik
Specjalista psychiatra
Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, specjalizację w zakresie psychiatrii odbyłem w warszawskim Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Specjalizuję się w praktycznym wykorzystaniu nieinwazyjnych metod stymulacji mózgu w leczeniu zaburzeń psychicznych. Od 2019r. wykorzystuję terapię TMS w swojej praktyce jako jeden z pierwszych w Polsce. Interesuje się neurokognitywistyką i neurobiologią. Jestem członkiem amerykańskiego towarzystwa naukowego Clinical TMS Society oraz European Society for Brain Stimulation. W Centrum Medycznym Magwise pełnię funkcję Dyrektora Medycznego.
Diagnozuję i leczę większość zaburzeń psychicznych osób dorosłych (powyżej 18 r.ż). Obszar moich szczególnych zainteresowań klinicznych to:
- nerwica natręctw (OCD) i jej spektrum
- zespół Tourette’a
- depresja, zwłaszcza depresja lekooporna (TRD), depresja w ciąży, depresja poporodowa
- choroba afektywna dwubiegunowa (CHAD)
- zaburzenia lękowe (nerwicowe), zespół lęku uogólnionego (GAD)
- bezsenność
- otępienia, choroba Alzheimera
Agnieszka Sulik
Psycholog kliniczny / Psychoterapeuta Schematów i EMDR / Terapeuta TMS
Agnieszka Sulik
Psycholog kliniczny / Psychoterapeuta Schematów i EMDR / Terapeuta TMS
Od blisko 10 lat wspieram psychologicznie i terapeutycznie osoby zmagające się z różnymi problemami natury psychicznej i życiowej. W pracy terapeutycznej głównie wykorzystuję modele terapii schematów oraz EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing). Obecnie są to najnowocześniejsze na świecie i potwierdzone licznymi badaniami empirycznymi formy terapii.
Dodatkowo w praktyce wykorzystuję przezczaszkową stymulację magnetyczną (TMS). Odbyłam szkolenie z zakresu TMS akredytowane przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej. Posiadam także uprawnienia do wykonywania diagnozy psychologicznej oraz badań osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń, zawodów prawniczych oraz pracowników ochrony i detektywów.
Jestem biegłym sądowym z zakresu psychologii przy Sądzie Okręgowym w Warszawie.
Zajmuję się rozpoznawaniem oraz psychoterapią takich chorób i zaburzeń psychicznych jak:
- zaburzenia nastroju, depresja, CHAD
- zaburzenia lękowe (fobie, OCD, nerwica natręctw)
- PTSD, osoby cierpiące z powodu przeżytej traumy
- zaburzenia osobowości (szczególnie borderline, unikająca, zależna)
- osoby borykające się z różnymi trudnościami życiowymi
Pracuję z młodzieżą (od 15 roku życia) oraz osobami dorosłymi. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.
Magdalena Maciejewska
Psycholog / Psychoterapeuta Behawioralno - Poznawczy (CBT)
Magdalena Maciejewska
Psycholog / Psychoterapeuta Behawioralno - Poznawczy (CBT)
Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, oraz czteroletni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w ramach Centrum CBT. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej, swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Uczestniczę w branżowych konferencjach i szkoleniach, stale doskonaląc swój warsztat pracy. Pracuję jako psychoterapeuta opierając się o konkretny i skuteczny protokół terapeutyczny CBT odnoszący się do poszczególnych zaburzeń. W swojej pracy wykorzystuje również techniki relaksacji, mindfulness oraz techniki wyobrażeniowe. W gabinecie pracuję z dorosłymi oraz młodzieżą od 15 roku życia, przyjmuję pacjentów z takimi trudnościami jak:
- zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne
- zaburzenia lękowe (ataki paniki, lęk o zdrowie)
- dorośli zdiagnozowani w spektrum autyzmu
- dorośli z ADHD
- otyłość powiązana z zespołem kompulsywnego objadania
Agnieszka Mucha
Psycholog / Psychoterapeuta
Agnieszka Mucha
Psycholog / Psychoterapeuta
Pracuję w podejściu integracyjnym (korzystam z dorobku psychoterapii Gestalt, psychodynamicznej i poznawczo-behawioralnej). Metody dostosowuję do indywidualnych potrzeb moich klientów. Ukończyłam psychologię o specjalności klinicznej na uniwersytecie SWPS w Warszawie, doświadczenie zdobywałam m.in. w szpitalu psychiatrycznym w Tworkach czy Telefonie Interwencji Kryzysowej. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, stale podnoszę kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach psychoterapeutycznych. W trosce o dobro klientów swoją pracę poddaję stałej superwizji.
Pracuję z dorosłymi i młodzieżą od 16. roku życia doświadczającymi takich zaburzeń psychicznych i trudności jak:
- zaburzenia osobowości
- zaburzenia nastroju (depresja, dystymia, CHAD)
- zaburzenia lękowe
- niepłodność/bezpłodność
- kryzysy związane np. z rozstaniem, zdradą, nagłą chorobą, niepełnosprawnością, śmiercią
- molestowanie seksualne, przemoc psychiczna i fizyczna, mobbing w pracy
Katarzyna Słomińska
Psycholog / Psychoterapeuta
Katarzyna Słomińska
Psycholog / Psychoterapeuta
Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Jestem uczestniczką 4-letniego całościowego kursu z psychoterapii organizowanego przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, obecnie na ostatnim roku szkolenia. Kurs posiada akredytację Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i przygotowuje do certyfikacji PTP. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Cały czas podnoszę kwalifikacje zawodowe i pogłębiam wiedzę z obszaru psychoterapii podczas szkoleń i warsztatów. Ukończyłam pierwszy poziom kursu TSR – krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pracuję z osobami dorosłymi w nurcie integracyjnym. Swoją pracę poddaję superwizji.
Emilia Pietrasz
Psycholog kliniczny / Psychoterapeuta integracyjny / Psychoterapeuta uzależnień
Emilia Pietrasz
Psycholog kliniczny / Psychoterapeuta integracyjny / Psychoterapeuta uzależnień
Od 10 lat towarzyszę pacjentom w dochodzeniu do ich wewnętrznej stabilizacji i harmonii.
Z wykształcenia jestem psychologiem klinicznym oraz psychoterapeutą pracującym w nurcie integracyjnym. W gabinecie prowadzę terapie indywidualna osób dorosłych i młodzieży od 15 roku życia.
Posiadam bogate doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od alkoholu, substancji psychoaktywnych oraz behawioralnie.
Zajmuję się psychoterapią zaburzeń psychicznych - takich jak:
- zaburzenia nastroju (depresja, CHAD)
- zaburzenia osobowości
- uzależnienia behawioralne, od alkoholu oraz substancji psychoaktywnych
- osoby borykające się z różnymi trudnościami życiowymi
Aneta Metelska
Magister elektroradiologii / Koordynator Terapii TMS


Aneta Metelska
Magister elektroradiologii / Koordynator Terapii TMS
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku elektroradiologia.
Od początku mojej pracy zawodowej skupiam się na bezpieczeństwie pacjenta. Mam doświadczenie m.in. w wykonywaniu badań metodą rezonansu magnetycznego (MRI), tomografii komputerowej (CT) oraz klasycznym RTG.
Odbyłam szkolenie z zakresu TMS akredytowane przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej.
Karolina Rucińska
Magister elektroradiologii / Terapeuta TMS


Karolina Rucińska
Magister elektroradiologii / Terapeuta TMS
Jestem absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Praktykę zawodową odbyłam w warszawskich szpitalach, m.in. w I i II Zakładzie Radiologii UCK WUM, w Szpitalu Nowowiejskim, w Zakładzie Radiologii Szpitala im. Dzieciątka Jezus oraz w Centrum Onkologii. Mam doświadczenie w wykonywaniu badań EEG na Oddziale Neurologii w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym WUM oraz prowadzę sesje stymulacji TMS w Centrum Medycznym Magwise. Odbyłam szkolenie z zakresu TMS akredytowane przez Polskie Towarzystwo Neurofizjologii Klinicznej.
W wolnych chwilach opiekuję się domową kolekcją ponad 200 roślin tropikalnych.
Dominika Barcik
Terapeuta TMS


Dominika Barcik
Terapeuta TMS
Jestem absolwentką Instytutu Zdrowia Publicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Przez kilka lat pracowałam w gabinecie stomatologicznym, gdzie asystowałam do zabiegów, wykonywałam zdjęcia rtg i tomografię komputerową. Ukończyłam kurs ,,Zagadnienia psychiatrii i psychologii klinicznej'' na Copernicus College. Interesuję się neurobiologią.